Aromi - Semplicita pro jednoduchost italské kuchyně

PRO JEDNODUCHOST ITALSKÉ KUCHYNĚ

PRO VÁŠEŇ, SE KTEROU VYBÍRÁME INGREDIENCE A VÍNA

PRO TRADIČNÍ ITALSKÝ PŘÍSTUP PŘI PŘÍPRAVĚ POKRMŮ A OBSLUHY

Akce & Novinky

Black Friday v Aromi

Black Friday v Aromi

24.11.2016

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.

více informací
Degustační večeře s víny San Leonardo

Degustační večeře s víny San Leonardo

09.11.2016

Italské víno pěstované na půdě s několika set letou tradicí a výborné pokrmy z kuchyně Aromi vás čekají ve středu 23.listopadu 2016 při speciální degustační večeři s víny San Leonardo.

více informací

Další akce a novinky

Jídlo & Pití

V Aromi, italské restauraci & bistru, se specializujeme na ryby a mořské plody.

Po 10 letech provozu se koncept rozšířil o otevřenou kuchyni a bistro, které se večer promění v bar, kde budete moci po večeři pokračovat v zábavě.

Klíčovým bodem a zároveň hlavní dominantou nového prostoru je otevřená kuchyně celá ve skle a mramoru, která dovoluje nahlédnout pod ruce šéfkuchaři Robertu Loosovi.

Nahlédnout do menu

Novinky

Private events
v centru Prahy

Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?

Reprezentativní prostory z portfolia La Collezione vám nabízejí skvělou možnost pro eventy všeho druhu, se zázemím profesionální kuchyně a prvotřídního servisu.

www.private-events.cz

Nový Winebar
v Aromi

Už brzy najdete v Aromi vinný bar. Přední část se v něj promění vždy v pozdní odpoledne. Chystáme pro vás speciální vinné selekce od someliérů ze všech našich podniků, kteří vám naservírují každý týden jiné chuťové kompozice.

Představujeme
podzimní menu

Se změnou ročního období přichází Aromi s obměnou a la cart menu. Je plné zajímavých kombinací a chutí, např. sezónního ovoce a darů moře.

Doufáme, že se vám nové menu bude líbit. Přijďte ochutnat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Velmi se omlouváme, že jsme nuceni Vás obtěžovat touto hláškou.

Další informace V pořádku