Kontakt

 

Rezervace +420 222 713 222 / info@aromi.cz

Adresa

Náměstí Míru 6
Praha 2 – Vinohrady
120 00
Česká republika

Otevírací doba bistro

Po-Pa: 08:30 - 23:00
So: 09:30 - 23:00
Ne: 09:30 - 22:00

Otevírací doba restaurace

Po-So: 12:00 - 15:00 a 17:00 - 23:00
Ne: 12:00 - 15:00 a 17:00 - 22:00

Fakturační údaje

Catering AROMI s.r.o.
Kubelíkova 1189/29
130 00  Praha 3
IČ: 271 40 792
DIČ: CZ271 40 792

Riccardo Lucque

Šéfkuchař a majitel
lucque@aromi.cz

Robert Loos

Šéfkuchař
loos@aromi.cz

Zuzana Krasniqi

Manažerka restaurace
krasniqi@aromi.cz
+420 736 442 886

David Markvart

Manažer restaurace
markvart@aromi.cz
+420 777 236 596

Otakar Žoudlík

Sommeliér
zoudlik@aromi.cz
+420 737 824 847

Elisa Selmi

Kreativní ředitelka
elisa@lacollezione.cz
+420 723 811 813

Ondřej Duffek

PR & Marketing manažer
duffek@lacollezione.cz
+420 775 681 555

Jana Slabá

Generální manažer
slaba@lacollezione.cz
+420 776 893 007

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Velmi se omlouváme, že jsme nuceni Vás obtěžovat touto hláškou.

Další informace V pořádku